O mnie

Nazywam się Anna Skweres i swoje życie związałam z psami. Z wykształcenia jestem prawnikiem , w ciągu jednego dnia podjęłam decyzję, że idę za głosem serca i będę żyć w zgodzie ze swoja pasją, czyli z psami. Jednym zdaniem jako prawnik zeszłam na psy🙂

Od tego dnia minęło 12 lat. Place on Earth stworzyłam z miłości do psów i wiary, ze można żyć inaczej, w zgodzie ze sobą i swoją pasją.Teraz motywuje i towarzysze innym w tej zmianie.

Place on Earth to miejsce na ziemi, i tak się czuje budując  firmę krok po kroku w kolejnych obszarach.

Po 12 latach kiedy hodowla była na szczycie, zrobiłam ponownie zmianę. 

Poszłam za głosem serca, i Place on Earth to Akademia Place on Earth- placówka szkoleniowa oferująca kursy, szkolenia, webinary w których ludzie-pasjonaci uczą się o czym mówią psy, kształcąc się na kierunkach:

  •  Trener/ behawiorysta
  •  Kynoedukator
  • Dogoterapeuta
  • w programie mentoringowym ucząc się jak prowadzić hodowle psów rasowych- napisz do mnie wiadomość prywatną hodowla to bardzo odpowiedzialne zajęcie, i w programie mentoringowym mogą uczestniczyć wybrane osoby.
  • w przygotowaniu jest unikalny program , który pozwala rozwinąć swoją pasje, nie tylko związana z psami w biznes, szczegóły niebawem…

Kursy oraz szkolenia, zawierają unikalna wiedzę, opracowaną na bazie autorskiej metody, tak aby każdy uczestnik, mógł po zakończeniu kursu otworzyć dobrze prosperujący własny biznes. Każdy z uczestników może pozostać w grupie mastermindowej, która motywuje i wspomaga na nowej drodze.

Kursy przepełnione są wiedzą praktyczną, dużą dawką motywacji i wsparciem energii grupy.

Połączyłam wiedzę o psach z wykształceniem prawniczym oraz wiedza z zakresu psychologii i rozwoju, oferując kursantom kompleksową wiedzę odnośnie wiedzy i relacji z psami i prowadzenia własnej firmy.

Zapisz się na wybrany kurs i pracuj ze swoim psem jako kynoedukator , trener/behawiorysta, hodowca psow rasowych, dogoterapoeuta

Dzięki pasji odnalazłam swoje miejsce na ziemi. Chodź pokażę Ci jak to zrobić.Skorzystaj ze sprawdzonej ścieżki transformacji pasji w biznes.

zapisz się do inspirującego i pełnego wiedzy  newslettera, skorzystaj z cyklicznych darmowych webinarow

 

 

 

Zapraszam do świata Place od Earth. Tu najważniejszy jest pies i jego właściciel.