O mnie

Nazywam się Anna Skweres i swoje życie związałam z psami.

Z wykształcenia jestem prawnikiem , w ciągu jednego dnia podjęłam decyzję, że idę za głosem serca i będę żyć w zgodzie ze swoja pasją. Od tego dnia minęło ponad 10 lat. Place on Earth stworzyłam z miłości do psów. Wierze, że pies i człowiekiem to team idealny, a psy olbrzymie istotnie wpływają na rozwój ludzkiego potencjału. Place on Earth to psy, hodowla ,dzielenie się wiedzą o psach, ale nie tylko.

Moim marzeniem jest aby jak najwięcej osób mogło realizować swoje pasje , dary i talenty nie tylko od święta, ale również na co dzień, wykonując swoja prace zarobkową.

Jestem gorącym zwolennikiem i propagatorem życia w zgodzie ze swoim naturalnymi potencjałem , w Place on Earth pokazuję wam.

Jak odkryć,  rozwinąć i zarabiać na swojej pasji.

Pasjonuje mnie biznes w rytmie slow, dostosowany do realnych potrzeb i umiejętności.

Bo w życiu nie trzeba pracować ciężko, a warto pracować mądrze.

W 2023 roku ukaże się książka, która stanowi prawdziwa drogę odkrywania swoich indywidualnych talentów i oprócz teorii zawiera zadania do wykonania oraz wskazówki, dzięki którym rozpoczniesz życie w zgodzie ze sobą, swoimi naturalnymi predyspozycjami, biologicznym rytmem dobowym a świat zyska kolejna osobę szczęśliwą i  wykonującą swoją prace z powołania.

W Place on Earth  dużo tematów przewija się wokół psów olbrzymich, hodowli, życia w zgodzie ze swoją pasją

Co jeszcze ?

W Place on Earth znajdziesz:

  • psiego towarzysza na życie oraz pomocnego i zaangażowanego hodowcę z dużą wiedzą i doświadczeniem- hoduje nowofundlandy oraz dogi niemieckie
  • Ebook  o wzroście, rozwoju i wychowaniu psiego olbrzyma, który ułatwi Wam wspólne życie, i pozwoli uniknąć błędów podczas wzrostu.
  • szkolenia, warsztaty, webinary, mentoring, konsultacje– przeznaczone dla osób, które marzą o hodowli psów rasowych
  • zajęcia socjalizacyjne oraz resocjalizacje dla psów dużych i olbrzymich prowadzone autorską metodą, mam bardzo dobrze funkcjonujące duże stado dużych psów
  • nauczę Cię jak odkryć oraz zarabiać na swoim talencie- książka już niedługo dostępna w sprzedaży
  • jeżeli już masz psiego olbrzyma-u nas kupisz mieszankę mięsną, jaką żywione są moje psy od urodzenia do późnej starości, nasze zdrowe, pełne energii stado dużych psów wraz z dwoma ponad 10 letnimi seniorkami, stanowią najlepszą rekomendację.
  • unikalne, limitowane, bardzo wysokiej  wysokiej jakości  klasy premium przedmioty dostosowane do wygodnego życia z psem, takie jak kubki termiczne dla miłośników dogów oraz nowofundlandów , śliniaki, i wiele wiele innych, które są zaplanowane w kolejnych edycjach na 2023 rok.

Z psami uprawiam sport, podróżuję, mieszkam i pracuje. Dzięki psom odnalazłam swoje miejsce na ziemi., Realizuje swoje pasje i talenty

pomogę znaleźć również Twoje.

Anna SkweresZapraszam do świata Place od Earth. To prawdziwe miejsce, raj na ziemi.